kupiti-shafu-kupe

Купити шафу-купе. Останнім часом шафа-купе стала дуже популярною. І це далеко не випадковість. Так, через те, що шафи-купе виробляються зараз будь-якого кольору, форми, виду, з будь-якою кількістю і розміром полиць і так далі, можна вибрати виріб, який буде підходити для будь-якої кімнати. Так що, якщо правильно купити шафу-купе, то вона відмінно впишеться в інтер’єр квартири. Але для цього, її потрібно правильно вибрати, і в цій статті ми розглянемо, які бувають види шаф-купе, їх переваги та недоліки.

Шафа-купе класу Економ. Переваги даного виду в тому, що він зовсім недорогий, але досить зручний. У ній немає нічого зайвого, а тільки найнеобхідніші полки і ящики, також в ній присутній відділ для вішалок. Найчастіше даний вид шаф виготовляють з ДСП. Для висувних ящиків використовуються металеві міцні направляючі, які мають тривалий термін служби. Також, цей вид шаф-купе підходить майже під будь-який інтер’єр, якщо правильно вибрати колір шафи. Найголовніше це купити шафу-купе серії економ у перевіреного і надійного виробника, хоча це може обійтися і трохи дорожче, в порівнянні з покупкою шафи у невідомої фірми, зате шафа буде зручною і довго прослужить

. Шафа-купе класу Престиж. Шафи цієї серії створені для більш заможних покупців, у яких більш високі вимоги до шафи. Шафи це серії крім зручності, довговічності і надійності мають безліч позитивних якостей. Так, шафу такого типу можна знайти абсолютно для кожного інтер’єру. Також, дана серія має більшу функціональність, ящиків в даному виді шаф-купе більше і вони зручніші. Ще одним плюсом даної серії шаф є її маса. Напрямні для ящиків зроблені з алюмінію, який набагато легше сталі, з якої зроблені шафи економ класу.

Також, алюмінієві напрявляючі дозволяють зробити відкриття дверей і висування ящиків легкими і безшумними. В основному, шафи-купе даного виду мають вбудовані дзеркала. Це не тільки зручно для споживача, але також, якщо правильно розташувати шафу щодо вікна або іншого джерела світла, то можна зробити кімнату візуально більш світлою і просторою.

Шафа-купе класу Люкс. Ну, і найдорожча, але при цьому вишукана серія шаф-купе — це серія люкс. Такі шафи стали випускати порівняно недавно. Відмінна особливість шаф цієї серії в тому, що вони виготовляються з деревини, що робить їх дуже міцними, і при цьому вони відмінно виглядають після нанесення на поверхню захисного лаку. На всій площі дверей таких шаф зазвичай знаходяться дзеркала. У деяких компаніях, що виготовляють меблі, можна купити шафу-купе класу люкс на замовлення, щоб він повністю вписався в інтер’єр кімнати. За побажанням замовника, двері такої шафи можуть бути покриті вітражами, спеціальною тканиною або склом. Також перевага такого шафи в тому, що жодна скринька не знаходиться зовні, всі вони знаходяться за дверцятами. Ще в шафу вбудовані спеціальні механізми, які піднімають і опускають вішаки в головному відсіку. Розсувні двері шафи також дуже практичні і, між тим, відмінно виглядають.