Обрати шафу-купе? Вибираєте шафу-купе, але не знаєте, що потрібно врахувати? Щоб не помилитися з покупкою і придбати відповідну під ваші потреби модель, яка прослужить довго, ми підготували шорт-лист корисних порад. Меблеве виробництво не стоїть на місці, сучасні компанії пропонують все нові і нові практичні рішення під найрізноманітніші потреби.

Саме тому важливо перед тим як Обрати шафу-купе в iнтернет магазинi, ознайомитися з новинками ринку і актуальними трендами. Можливо, вам буде зручний не звичний шафа-купе, а більш розширена його версія — гардеробна з розсувними дверима? Або, навпаки, вам припаде до душі полегшений варіант — система зберігання з висувними дверцятами-перегородками. Розгляньте різні можливості і конфігурації, перш ніж прийняти рішення. Враховуйте особливості приміщення. Можливо, в кімнаті є ніша, куди відмінно впишеться система зберігання? Або ваше приміщення — вузьке і витягнуте, і можна підкоригувати його геометрію, розташувавши шафа уздовж однієї з коротких стін? Існують також рішення для мансардних приміщень, що дозволяють максимально ефективно задіяти для зберігання наявний простір. Підберіть відповідний тип конструкції. Шафи-купе бувають корпусними (їх можна розібрати і зібрати заново в іншому приміщенні), вбудованими (двері і полки монтуються у них до стін, підлоги і стелі) і напіввбудованими (роль однієї або двох стінок таких шаф виконують стелю і/або стіни кімнати) .

Врахуйте, що механізм відкривання дверей буває різним. Двері шафи можуть бути розсувними (тобто, переміщатися по напрямних за допомогою роликових механізмів), підвісними (нижній рівень відсутні, двері переміщаються тільки за рахунок верхніх роликових механізмів), навісними (система направляючих прихована в корпусі вироби). Зіставте потреби і можливості. До планування конфігурації і наповнення шафи-купе варто прояснити для себе два моменти. Перший — які ваші потреби: що буде зберігатися в шафі. Другий момент — які ваші можливості. Чи дозволяє площа приміщення встановити глибоку шафу або потрібна меблі меншої глибини? Вміститься чи все бажане в одну систему зберігання або має сенс обзавестися кількома? Може здатися, що це очевидний момент.

Однак на практиці нерідко трапляється, коли раптово виявляється, що в квартирі рішуче ніде зберігати дорожні сумки і сноуборд, а також нікуди поставити пилосос і заховати прасувальну дошку. Не економте на якості. Якісні комплектуючі та надійні механізми не можуть пропонуватися за викидними цінами. Дешеві шафи-купе не тільки зажадають швидкої заміни, а й можуть завдати шкоди вашому здоров’ю (погодьтеся, шкідливі випари від низькоякісних ДСП і раптово падаючі полиці вам ні до чого). Вибирайте практичні, зносостійкі, екологічно чисті матеріали для вашої системи зберігання. Уважно поставтеся до наповнення. Ніякого «стандартного набору» полиць, кошиків і штанг не існує, наповнення шафи-купе має точно відповідати вашим потребам. Чи плануєте зберігати в ньому білизну і безліч дрібних штучок і аксесуарів? Передбачте побільше висувних ящиків. Тримайте одяг в основному на вішалках? Додайте в шафі менше полиць і більше штанг. Існують також брючниці, краваточниці, висувні корзини і полиці для взуття. Деякі виробники пропонують оснастити шафу-купе висувною дошкою для прасування, що також у багатьох випадках вельми зручно.

Якщо ваш шафа вийде досить високою, буде незайвим оснастити її пантографом — спеціальним механізмом для опускання і піднімання штанги. Визначтеся з оформленням фасадів. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші фасади шаф-купе: від лаконічних класичних і звичних дзеркальних до варіантів з фотодруком або частково прозорими дверима. Так що ви гарантовано зможете підібрати найбільш підходящий під стиль і колірну гаму вашого інтер’єру. Зверніть увагу: якщо ви хочете візуально «заховати» шафу-купе, найкраще підбирати двері в колір стін або зупинитися на дзеркальних. Будьте обережні з яскравими квітами і привертають увагу картинками на дверцятах: є ризик, що вони досить швидко вас втомлять. Подумайте про підсвічування перед тим, як обрати шафу-купе. Підсвічування стане зручним доповненням до шафи-купе і дозволить набагато швидше знаходити потрібні речі. До речі, підсвітити можна не тільки полиці, а й фасади (особливо ефектно виглядає в поєднанні з прозорим і напівпрозорим склом). На наш погляд, кожен проект вимагає індивідуального підходу, завдяки нашому магазину ви можете створити і розрахувати свою шафу.

obrati-shafu-kupe