Шафа купе в спальню. Спальня — це особистий простір, призначене тільки для господарів, приховане від сторонніх очей, покликане забезпечити комфорт, затишок, повноцінний відпочинок після напруженого дня, місце мрій, кохання і фантазій. Багато хто вважає, що головна меблі в спальні — ліжко, проте не варто забувати, що не менш важливим елементом є шафа, що дозволяє зберігати особисті речі, предмети одягу. На зміну громіздкою, корпусних меблів прийшов елегантний шафа купе в спальню, фото варіантів якого зібрані в збірці. Незвичайні моделі, виразний дизайн шафи купе на спальню зможуть підкреслити індивідуальність кожної кімнати. Вибираючи меблі для спальні для свого будинку, покупець бажає дізнатися про всі достоїнства і недоліки кожного предмета.

shafa-kupe-v-spalnju

Свої плюси, мінуси мають і шафи купе. Сучасні виробники меблевої продукції пропонують величезний вибір де спальний гарнітур з шафою купе, розрахованою на будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта. З появою шафа купе в спальню відпадає необхідність купувати в кімнату комоди і тумби. Традиційні класичні, стильні з незвичайним декоративним фасадом, дзеркальні, вбудовані у всю стіну — види шаф, їх внутрішнє наповнення неймовірно різноманітні.

До переваг даного предмета меблів, який може стати родзинкою вашого інтер’єру, слід віднести: величезну різноманітність конструкцій і різновидів — корпусні, вбудовані, кутові, дзеркальні, з піскоструминної обробкою фасаду, зі склом різних кольорів — можна втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Об’ємність внутрішня і візуальна — простір всередині меблів використовується на 100 відсотків, дозволяючи раціонально розмістити в ньому речі і предмети, а шафа купе в маленьку спальню із дзеркальною поверхнею дверей візуально збільшує простір кімнати; лаконічність — наприклад, щоб виготовити шафу купе в спальню своїми руками, не буде потрібно дотримуватися будь-яких строгих правил, бічні панелі зможуть замінити стіни, верхні і нижні — стеля та підлога, а спорудити внутрішні полки, ніші, ящики, антресоль, на свій розсуд не складе особливих труднощів. Найбільш важливою перевагою є можливість прибрати всередину всі зайві речі і предмети, які займають багато місця, адже крім одягу, взуття, білизни, постільних речей, велика шафа дозволяє зберігати дрібну і велику побутову техніку, телевізор, тобто за допомогою наповнення можна максимально оптимізувати простір.

Шафа купе в спальню може бути спроектована так, щоб в неї забиралося ліжко — ідеальний вибір для малогабаритної квартири. Представлені на ринку варіанти меблів не обмежуються певною кількістю моделей, зроблена на замовлення шафа купе для спальні підкреслить індивідуальність вашого інтер’єру. Зручність, легкість монтажу — всі недоліки приміщення (нерівні стіни, невдале планування) легко приховати за допомогою вбудованої шафи в спальні, легко піддається демонтажу і збірці в новій квартирі. При виробництві сучасних шаф купе з дзеркалом в спальню використовують оброблене спеціальною захисною плівкою скло, завдяки чому їх складно розбити, а вже якщо трапилася така неприємність, гострі осколки не розлітаються. Оскільки спальня є зоною відпочинку і комфорту, звертайте пильну увагу на механізм розсувних дверей, вибирати потрібно безшумний, ніщо не повинно порушувати спокій господарів.