Шафа-купе — це плід багаторічної еволюції меблевого виробництва. Зараз він є невід’ємною частиною сучасного інтер’єру за рахунок багатогранності дизайну і ергономіки. Основною відмінністю шафи-купе є система розсувних дверей. Вона являє собою рейки і ролики, що утворюють єдиний механізм ковзання дверей. Корпусні шафи-купе: шафи-купе даної конструкції мають схожу з класичним шафою конструкцію: задню і бічну стінки, підлогу і стелю. Єдиною відмінністю є система розсувних дверей. Відмінною рисою від шафи-купе вбудовується конструкції є можливість транспортування.

shafa-kupe

Таку корпусну шафу-купе легко пересунути при зміні інтер’єру чи ремонті. Вбудовані шафи-купе: вбудована шафа взагалі не передбачає конструкцію як таку. Єдине з чого він складається цей простір, яке йому виділили і механізму відкривання дверей.

Така вбудована шафа-купе ефективно використовує займану площу і може бути вбудована в будь-яке місце в квартирі. Кутові: перевага таких шаф — це можливість установки в невеликий простір, куди неможливо вписати інший предмет меблів. Недолік полягає в складній формі, що вимагає додаткових витрат при виготовленні. Основні переваги шаф-купе. Економія місця. На відміну від простого шафи з орними дверима, який використовує простір перед собою для відкриття цих дверей, в шафах-купе застосовується розсувна конструкція, тим самим звільняючи простір перед собою. Місткість і наповнення. Велика місткість шафи обумовлена ​​використанням всього простору відведеного під шафу-купе. Також існує можливість індивідуалізувати внутрішнє наповнення шафи-купе. Ви можете самостійно розпоряджатися де і яким чином будуть розташовуватися полки, кошики та штанги для вішалок. Надійність. Двері шафи-купе будь-коли розбовтаються і не відваляться. Догляд за такими системами дуже простий: досить регулярно перевіряти стан роликів і своєчасно видаляти з полозів бруд і пил. Дизайн. На відміну від готових шаф Ви можете вибрати дизайн самостійно, максимально вписавши тим самим шафа-купе в Ваш інтер’єр. Багатогранність дизайну обумовлена ​​великим вибором квітів і фактури матеріалу для оформлення фасаду. Універсальність. Різноманіття шаф полягає в комбінації різних варіантів конструкції з формами виконання.