Шафи купе

Шафи купе бувають корпусними або вбудованими, які, в залежності від розміщення, можуть мати дві або одну бічну панель. Шафи купе можуть також не мати їх зовсім. Наприклад, шафи, вбудовані в нішу. Бувають купе з однією боковиною. Такі вбудовані шафи можуть стояти в кутку і мати тільки одну власну стінку. Це найпоширеніші і недорогі шафи купе. Вони дешевше інших, тому що виробничий цикл оптимізується, а їх перевагами є те, що значно скорочуються терміни виготовлення.

shafi-kupe

Такі шафи, завдяки простоті конструкції, Ви можете самостійно збирати і при необхідності розбирати. При кутовому розміщенні в кут кімнати розміщується шафа купе кутова, яка складається з двох секцій, кожна з яких, забезпечена комплектом дверей, розташовується уздовж однієї із стін. Кутові шафи купе незамінні в невеликих приміщеннях.

Наприклад, в передпокої і стають дедалі популярнішими, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і традиційність виготовлення. При діагональному розміщенні шафою купе повністю відгороджується кут кімнати, простір отриманий таким чином в плані має форму трикутника. Діагональні шафи купе призначені для раціональної організації або ускладнення простору. Якщо потрібно урізноманітнити стандартну прямокутність кімнати, один з виходів — встановлена по діагоналі шафа купе. Кутові, діагональні і діагонально-кутові варіанти шафи купе дозволяють використовувати кути приміщення, не втрачаючи при цьому корисний простір, вони надзвичайно місткі.

Шафи купе з антресолями зручні для зберігання сезонних і зрідка використовуваних речей. Але установка антресолей досить дорогий варіант, так як він вимагає споруди фактично ще однієї шафи. Ціна шафи купе на замовлення в такому випадку буде залежати від розмірів антресолей і способів їх виготовлення. Антресолі можуть бути верхні і нижні. У першому випадку вони зазвичай закриваються шарнірно-орними дверцями, в другому розсувними або складними. Якщо потрібно розташувати в шафі купе аудіотехніку або телевізор, зробити стелаж для декоративних речей, а також щоб шафа не здавався занадто масивним, якусь частину можна не закривати дверима. Шафи купе такої конструкції часто використовуються у вітальнях.

Резюме
Шафи купе
Название статьи
Шафи купе
Описание
Шафи купе бувають корпусними або вбудованими, які, в залежності від розміщення, можуть мати дві або одну бічну панель. Шафи купе можуть також не мати їх зовсім. Наприклад, шафи, вбудовані в нішу.
Автор
Shopping Cart
Call Now ButtonЗАТЕЛЕФОНУВАТИ